169 000 €
Koralli tee 14, Randvere, Viimsi vald, Harjumaa
Müüa vaikne krunt mõnusas keskkonnas!
4 комнатная|75 m²|Этажей 2 | 2 253 €/m²
2 д назад
Müüa vaikne krunt mõnusas keskkonnas!
Maja metsa ääres
Уютный дом в Виймси с розарием и местом для купания
Üksikelamu koos abihoonega (autode varjualune ja panipaik)!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |