300 000 €
Rehetare tee, Variku, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Tartu äärelinnas ridaelamuboks - valmib 2026 lõpp
4 комнатная|146.4 m²|этаж 1/2 | 2 049 €/m²
Tartu äärelinnas ridaelamuboks - valmib 2026 lõpp
Tartu äärelinnas sinu unistuste kodu!
Kaasaegsed A-energiaklassi kodud
«Пятизвёздочные дома на склоне долины реки Эмайыги »
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |