525 €
Narva mnt, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
собственник,без брокерской комиссии,площадь200 м2,Virukeskus
1 комнатная|30 m²|этаж 6/8 | 17.5 €/m²
Rõduga möbleeritud korter! Parklakoht!
Südalinna lähedal ilma vahendustasuta!
Anda üürile korter vaiksel tänaval Kesklinnas
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |