6 218 €
Liivalaia tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
TEE ÄRI NAGU PANKUR!
482 m²|этаж 10/13 | 12.9 €/m²
TEE ÄRI NAGU PANKUR!
BREEAM sertifikaadiga valmiv A klassi büroohoone!
Unikaalne büroo Rotermannis
Эксклюзивная Коммерческая Площадь в Маакри Квартал
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |