440 € Narva mnt 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa Pakkumine on vahendustasuta! 2 комнатная|44 m²|этаж 3/3 | 10 €/m²
399 € Pärnu mnt 67a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa Väikebüroo Pärnu maanteel, Ajakirjandusmajas. 2 комнатная|47.9 m²|этаж 9/9 | 8.33 €/m²
445 € Jalgpalli 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa Värskelt renoveeritud! 2 комнатная|37.4 m²|этаж 7/10 | 11.9 €/m²