624 € Puiestee tn 2, Raadi-Kruusamäe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa Äri või teeninduspind Puiestee Rimi majas 1 комнатная|52 m²|этаж 1/4 | 12 €/m² Oт владельца
400 € Näituse tn 27, Tähtvere, Tartu linn, Tartu, Tartumaa PARKIMISKOHAGA LAOPIND TÄHTVERES, UURI LISA! 1 комнатная|58 m²|этаж 1/4 | 6.90 €/m²
435 € Lõõtsa tn 5, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa A-klassi äriruumid, valmis alustamiseks 1 комнатная|35 m²|этаж 2/3 | 12.4 €/m²