47 000 €
1 Aasa 12, Rapla linn, Rapla vald, Raplamaa
Hea asukohaga korter Jõe piirkonnas
2 комнатная|39.5 m²|этаж 2/2 | 1 190 €/m²
Hea asukohaga korter Jõe piirkonnas
2 TUBA, AHJU+ELEKTRIKÜTE, KELDER, KUUR
UUS HIND! Korter, 2 tuba -Koidu tn. 21 Rapla linn.
Müüa avar korter Raplas Lepiku tn ,suure rõduga.
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |