253 000 €
Metsa tn 7a, Kiili, Kiili vald, Harjumaa
Müüa suur kõrghaljastusega elamukrunt Kiilis
2462 m² | 103 €/m²
Müüa suur kõrghaljastusega elamukrunt Kiilis
https://kangrukodu.everaus.ee/
Участок с потенциалом у Луиге / Саустинымме
Võimalik ehitada kahe korteriga või üksikelamu!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |