82 000 €
Pae tn 88, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)
KESKLINNA PIIRIL RENOVEERIMIST VAJAV KORTER
1 комнатная|32.8 m²|этаж 8/9 | 2 500 €/m²
KESKLINNA PIIRIL RENOVEERIMIST VAJAV KORTER
Hea asukohaga korter Paepargi piirkonnas,Pae tn 23
Kiirost! Срочный выкуп!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |