3 823 € 2 Sõpruse pst 145, Sõpruse Ärimaja, Kristiine, Tallinn, Harjumaa Vaba büroopind Sõpruse Ärimajas 5 комнатная|275 m²|этаж 4/5 | 13.9 €/m²
3 073 € Pärnu mnt 186, Kristiine, Tallinn, Harjumaa Suurepärase ligipääsuga kaubanduspind Väike-Järve keskuses! 1 комнатная|180.8 m²|этаж 2/6 | 17 €/m²
2 990 € Marja 9, Kristiine, Tallinn, Harjumaa Сдается офис 540 м² или часть — 231 м²! 540 m²|этаж 4 | 5.54 €/m²