420 000 €
Mereääre tee 8-1, Tammneeme, Viimsi vald, Harjumaa
Mere lähedal, suure hooviga paarismaja!
4 комнатная|135.6 m²|Этажей 2 | 3 097 €/m²
Mere lähedal, suure hooviga paarismaja!
Ehitame sinu perele täitsa uue maja.
KLIENDIPÄEV KOLMAPÄEV 27.05 KELL 17.00- 18.00!
Kõrghaljastus l Tupiktänav l Kivimaja l Täiskelder
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |