320 €
Kaunase pst 35, Annelinn, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Möbleeritud korter!
1 комнатная|33.7 m²|Этажей 5 | 9.50 €/m²
Möbleeritud korter!
Üürile anda valgusküllane keskküttega katusekorter
Uued möbleeritud üürikodud otse Emajõe kaldal
Hubane korter kesklinna lähedal!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |