599 000 €
Käämo tee 29, Haabersti, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
Уникальный дом!
5 комнатная|240 m²|Этажей 2 | 2 496 €/m²
Уникальный дом!
СОВРЕМЕННЫЙ ДОМ В ОБЪЯТЬЯХ ПРИРОДЫ
Valgusküllane eramu suure terrassiga Vitis – võima
Kõrghaljastusega privaatne aed!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |