279 900 €
Uus-Volta 8/3-9, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
С видом на парк и балконом!
2 комнатная|53.1 m²|этаж 2/5 | 5 271 €/m²
С видом на парк и балконом!
OLEMAS HINDAMISAKT 253 000 EUR!
С видом на парк и балконом!
Loft-tüüpi korter jahutusega!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |