676 €
Tähesaju tee 11, Tähesaju, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
Bürooks või teeninduspinnaks sobiv äripind 54,1 m2
2 комнатная|54.1 m²|этаж 2/2 | 12.5 €/m²
Bürooks või teeninduspinnaks sobiv äripind 54,1 m2
Klaasvaheseinte ja köögiga avar büroo
Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2
MAXIMA RENDIPIND
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |