349 900 €
Nugise tee 4, Jõgi\oma tiik\garaaž\abihoone, Eametsa, Tori vald, Pärnumaa
Privaatne 5-toaline kodu looduskaunis kohas
5 комнатная|210.8 m²|Этажей 2 | 1 660 €/m²
Privaatne 5-toaline kodu looduskaunis kohas
Väga hea kodu perele! Maaküte! Jõgi lähedal!
Vee tn 10a
Tammepärja tee 22
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |