75 € Pikk tn 4, Võru, Võrumaa Bürooruum Võru linnas. Info telefon 53944013 1 комнатная|14 m²|Этажей 3 | 5.36 €/m²
1 400 € Võru, Võrumaa Anda üürile äripind-toidu tootmine,ladu,köök. 1 комнатная|490 m² | 2.86 €/m² Oт владельца
124 € Räpina mnt 12, Võru, Võrumaa Konverentsiruum - sündmused! 1 комнатная|170 m²|этаж 3/3 | 0.73 €/m²