1 169 €
Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Mugava asukohaga äripind. Veeühendus.
1 комнатная|123 m²|этаж 3/6 | 9.50 €/m²
Mugava asukohaga äripind. Veeühendus.
Esimesed 3 kuud 1500€ / kuus!
2 ПАРКОВОЧНЫХ МЕСТА, ПЛЮС ГАРАЖ
Светлая офисная площадь в центре Таллинна!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |