222 900 €
Uusmäe tn 12-17, Saku, Saku vald, Harjumaa (Забронировано)
Nurgapealne korter suurte akende ja rõduga!
3 комнатная|62.5 m²|этаж 3/4 | 3 566 €/m²
Nurgapealne korter suurte akende ja rõduga!
Valmib juba suvel
A-energiaklass
Valmib juba suvel
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |