319 900 €
Tallinna mnt 1-28, Saku, Saku vald, Harjumaa
NÄIDISKORTER VALMIS – TULGE VAATAMA!
4 комнатная|80 m²|этаж 5/5 | 3 999 €/m²
NÄIDISKORTER VALMIS – TULGE VAATAMA!
2 PARKIMISKOHTA. SUUR TERRASS. A-ENERGIAKLASS.
MAJA VALMIS- KOLI KOHE SISSE!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |