289 900 €
Liivalaia 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Esinduslik ja stabiilne kesklinna üüripind!
4 комнатная|98.1 m²|этаж 1/5 | 2 955 €/m²
Esinduslik ja stabiilne kesklinna üüripind!
Esinduslik omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas
Algul üüri, siis osta! Eraldi sissepääsuga
Suure potentsiaaliga kinnistu Kristiine ristmikul!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |