245 000 €
Juhkentali tn 14-30, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
TULE VAATAMA JA KÜSI JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMIST!
2 комнатная|42.1 m²|этаж 5/5 | 5 819 €/m²
TULE VAATAMA JA KÜSI JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMIST!
A KLASSI KODU ,PARKIMISKOHT HINNA SEES
PÄIKSEPOOLNE AVAR KODU SUURE RÕDU JA PANIPAIGAGA!
TULE VAATAMA JA KÜSI JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMIST!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |