1 500 000 €
Laane, Nüpli, Otepää vald, Valgamaa
Müüa heas asukohas William Willa! Tule uudistama!
8 комнатная|362 m²|Этажей 2 | 4 144 €/m²
Müüa heas asukohas William Willa! Tule uudistama!
Täiesti UUS kodu just Sulle! Olemas kasutusluba!
Müüa palkmaja Otepää metsade keskel. Maad 8478 m2.
Müüa väge täis Väevilla Otepääl!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |