295 €
Jaama 22, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано)
Armas kodu kesklinna lähedal ootab Sind!
1 комнатная|16 m² | 18.4 €/m²
Armas kodu kesklinna lähedal ootab Sind!
Hubane ja kompaktne korter Kliinikumi läheduses
Сдается 1 комната в 3-комнатнатной кварт с мебелью
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |