65 000 € 1 757 €/m² Saaremaa, Saaremaa vald, Paimala, Nõmme 1 комнатная|37 m²|Этажей 1 Месячная плата 0 € Рассчитать Oт владельца
39 900 € 291 €/m² Viljandimaa, Põhja-Sakala vald, Suure-Jaani linn, Pärnu tn 16 RUUMIKAS KODU JA AVAR KRUNT – IDEAALNE VALIK PEREDELE! 6 комнатная|136.9 m²|Этажей 2 Месячная плата 0 € Рассчитать
49 000 € 10.1 €/m² Hiiumaa, Hiiumaa vald, Tahkuna, Viktoria tee 19a ELAMUMAA TAHKUNAS - MÄNNIMETSAD, MERI, LIIVARAND 4841 m² Месячная плата 0 € Рассчитать Oт владельца
69 000 € 11 €/m² Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Ahtme, Ahtme mnt 4 Suurepärarase logistilise asukohaga ärimaa 6263 m² Месячная плата 0 € Рассчитать