495 000 €
Heldri põik 5, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa
HUBANE KODU SUUREPÄRASE ASUKOHAGA OTSE HAABNEEME SÜDAMES
6 комнатная|179.7 m²|Этажей 2 | 2 755 €/m²
HUBANE KODU SUUREPÄRASE ASUKOHAGA OTSE HAABNEEME SÜDAMES
Ainulaadne jõega piirnev ehitusõigusega kinnistu!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |