219 000 €
Ranna tee 8-3, Aegviidu, Anija vald, Harjumaa
KEVADKAMPAANIA RAAMES SOODUSHINNAD
4 комнатная|89 m²|этаж 1/1 | 2 461 €/m²
KEVADKAMPAANIA RAAMES SOODUSHINNAD
KODU ON VALMIS SISSE KOLIMISEKS!
KODU ON SISSEKOLIMISEKS VALMIS!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |