1 187 €
Männiku tee 104, Nõmme, Tallinn, Harjumaa
Kaubaliftiga, 1. korruse kaubanduspind/ büroo Männiku Ärimajas!
5 комнатная|158.3 m²|этаж 1/4 | 7.50 €/m²
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |