354 900 € 2 938 €/m² Harjumaa, Harku vald, Liikva, Jõega piirnev, koli kohe sisse, Jõe põik 1 A-KLASSI MAJA AINULAADSES LOODUSKAUNIS KOHAS 3 комнатная|120.8 m²|этаж 1/1 Месячная плата 0 € Рассчитать С планом