70 000 € 29.4 €/m² Pärnumaa, Pärnu, Audru, Sinikaela tee 13 Järveäärne krunt, sügisene soodus 2378 m² Месячная плата 0 € Рассчитать С планом
265 000 € 5 186 €/m² Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Lilleküla, Sõpruse pst 28-44 Hea planeering, vaikse sisehoovivaatega avar rõdu! 2 комнатная|51.1 m²|этаж 4/5 Месячная плата 0 € Рассчитать Все объявления (7) Tihase