Продаётся гараж - Pärnu mnt 496b, Pääsküla, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud oma kinnistuga garaaz. kanal!

частная собственность, каменный дом, общая площадь 22 m²

Подробнее: гараж, бесплатная парковка, общественный транспорт, кирпичная стена, толь
Окрестность: в округе частные дома и квартирные дома, дороги в хорошем состоянии, соседи рядом, в городе

Müügile on tulnud eraldi kinnistul paiknev garaaźiboks Nõmme mändide all. Garaaz on seesmiselt renoveeritud, uksed on origiginaalsed.

Garaaź asub Pärnu mnt 496 kortermaja hoovis eraldi katastriüksusel. Läbipääsu servituute seatud ei ole, kuid ajalooliselt on sealset nelja boksi vabalt kasutatud ning ühistu sõnul nende poolt mingit takistust kunagi pole.

Elekter ja kanalisatsioon puudub. Soovi korral võimalus teha eraldi elektriliitumine või leida kokkulepe mõne kortermaja elanikuga.

Olemas on kanal asjade hoiustamiseks või auto remondiks.
Uks suletav tabalukuga ning erikujulise turvalukuga.

Kui oled otsimas omale mõnusat panipaika Nõmmel, siis ole kiire ja osta ära.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
13 000 € 591 €/m²
Продаю гараж
Продаю гараж www.kv.ee/ru/3852712
Комнат 1
Общая площадь 22 m²
этаж/Этажей 1/1
Год постройки 2000
Состояние обновлённый
Готовность готовый
форма собственности частная собственность
Площадь участка 33 m²
Номер кадастры 78404:408:8201
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные