Продаётся участок земли, жилищная земля - Allikotsa, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

Matsalu rahvuspargis asuv vana talukoht

участок 15495

Окрестность: водоём: Kiisaoja

Müüa Matsalu rahvuspargi maadel asuv 15495 m² Kiisa-Kõrtsu kinnistu (100% elamumaa):
looduslik rohumaa 138 m², õuemaa 3152 m², metsamaa 10861 m², muu maa 1344m².
Erinevatele piirangutele (elektripaigaldise, veekogu, maantee ja looduskaitse) vaatamata on kinnistu väljakujunenud õuealale ehitamine lubatud.
Kinnistu piirneb kahest küljest kõvakattega teega: Haapsalu-Laiküla maantee ja Vanakooli teega, viimaselt ka ligipääs kinnistule. Lähimast aktiivsest naabrist eraldab Kiisaoja. Kinnistut läbib elektriliin kuid elektri liitumine sellel puudub (olemas 2025 a aprillis võetud el. liitumise pakkumine).
Õuealal asuvad 1935 a kasutusele võetud, tänaseks osaliselt lagunenud rehielamu ja kaev ning 1973 a betoonvundamendile ehitatud, plekkkatusega palkehitis - laudahoone. Hoone on üpris heas seisukorras ja seda saaks hea tahtmise korral kasutada ajutise varjualusena kuni sinu suvekodu või päris kodu valmib.
2 km kaugusel (Rõude) asub lähim kauplus. Lihulasse 18 km, Haapsallu 32 km, Virtsu 40 km, Pärnu 76 km, Tallinna 99 km.

Helista ja küsi lisa.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
Marko Vipp
Marko Vipp Пользователь идентифицирован
UUS MAA
20 000 € 1.29 €/m²
Продаётся земельный участок
Продаётся земельный участок www.kv.ee/ru/3721799
Площадь участка 15495 m²
Номер кадастры 45203:002:0047
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные