Продаётся гараж - Vilde tee 84a, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Müüa garaaž Vilde Tee 84a

каменный дом, общая площадь 17.1 m²

Подробнее: электричество
Связь и безопасность: видео охрана

Müüa kuiv ja soe garaažiboks – Vilde tee 84A

Müüki on tulnud korralik ja hästi hoitud garaažiboks hinnatud Mustamäe piirkonnas, aadressil Vilde tee 84A. Tegemist on praktilise lahendusega nii auto parkimiseks kui ka panipaigana kasutamiseks.

Pindala: 17,1 m²
Ülestõstetav ja lukustatav metalluks
Olemas valgustus ja pistikud
Kaamera valve ukse ees lisab turvalisust

Piirkond:
Asukoht Mustamäel on väga mugav – hea ühendus kesklinnaga ning läheduses mitmed ühistranspordipeatused. Piirkond on rahulik ja hästi arenenud infrastruktuuriga.

Hea ligipääs – bussipeatus vahetus läheduses.

Huvi korral võta ühendust!
Christie’s Real Estate Signature Estonia pakub kõrgetasemelist kinnisvarateenust nii kohalikule kui rahvusvahelisele kliendile.

Soovides müüa, osta või üürida kinnisvara, võta meiega ühendust.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
17 000 € 994 €/m²
Продаю гараж
Продаю гараж www.kv.ee/ru/3850297
Общая площадь 17.1 m²
Этажей 1
Номер кадастры 78405:501:3960
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные