Продаётся квартира, 5 комнатная - Kamara tee 18, Kamara, Mulgi vald, Viljandimaa

БРОНЬ

Kolm 1-toalist korterit (terve püstak)!

квартирная собственность

Отопление и вентиляция: центральное отопление, твёрдое топливо

MÜÜA KOLM 1-TOALIST KORTERIT (TERVE PÜSTAK)!

Kõik korterid asuvad üksteise peal ja all ühes püstakus.

Eriline võimalus soetada kolm korterit ühes ja samas majas kolmel korrusel.

Lisaks neile kolmele korterile on samas majas veel võimalus osta sarnane 1-toaline ja 4-toalinekorter.

Müüjaga on võimalus kokku leppida korterite remontimise osas. Anna oma ideedest julgelt teada!

KORTERITE PLANEERING.
Suur üldpind - lausa 44,3 m². Lisaks suurele toale on korteris, avar esik, köök, panipaik, WC/pesuruum ja rõdu. Rõdule pääseb köögist.

Korterid vajaavad kapitaalset remonti.

Korteriühistu toimetab ja majal on ära vahetada maja välisuksed ja paigaldatud on vihmaveerennid.

Telli minu Youtube kanal ja vaata kinnisvara videotuure.
http://bit.ly/mariokarro

Jälgi mind Facebookis.
https://www.facebook.com/MarioKarroKinnisvaramaakler

Jälgi mind TikTokis!
https://www.tiktok.com/@mariokarro

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
7 500 € 56.4 €/m²
Продаётся квартира (Забронировано)
Продаётся квартира (Забронировано) www.kv.ee/ru/3743976
Комнат 5
Общая площадь 132.9 m²
этаж/Этажей 1/3
Год постройки 1986
Состояние нуждается в обновлении
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 48001:001:0728
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные