Продаётся участок земли, жилищная земля, назначение земли - Vedu, Tartu vald, Tartumaa

Linnalähedane kodukoht koos põllumaaga

участок 11989

Окрестность: соседи рядом, дороги в хорошем состоянии, местонахождение за пределами посёлка

Müüa kaunis elamukrunt (Pos 1) looduskaunis ja rahulikus piirkonnas, mida ümbritsevad avarad põllud, rohelus ja metsaservad. Asukoht sobib ideaalselt neile, kes hindavad privaatsust ja vaikust, kuid soovivad samas jääda heade teedeühenduste ja taristu lähedusse - vaid 15min autosõitu Tartusse.

Krundid asuvad kõrgemal künkal, kust avaneb kaunis vaade ümbruskonna põldudele ja metsatukale. Piirkonda iseloomustab looduslähedane miljöö, puhas õhk ja vaikus – ideaalne paik oma kodu rajamiseks või suvekoduks. Loodus on siin vaheldusrikas – kevadeti laulavad linnud ja sügisel värvub maastik kuldseks.

Ligipääs on mugav mööda korralikku kruusateed. Läheduses asuvad üksikud eramud, mis loovad turvalise ja sõbraliku naabruskonna, kuid jätavad piisavalt ruumi isiklikuks privaatsuseks.

EHITAMINE JA LIGIPÄÄS:
Valla kinnitusel on maaüksusele võimalik ehitada läbi projekteerimistingimuste taotluse üksikelamu koos abihoonega.
Projekteerimistingimused väljastab kohalik omavalitsus.
Alajaam jääb kinnistust 400m raadiusesse, seega on elektriliitumine ampritasu põhine.
Vesi ja kanalisatsioon tuleks rajada lokaalselt.

Kinnistule on juurdepääs avalikult kasutatavalt teelt ning seatud ka servituut ligipääsuks.
Pildina on lisatud ka krundiplaan ja hoonestusala, mis on eelnevalt KOViga kooskõlastatud.

NB! Hoone pilt on illustratiivne 3D joonis.

ÜMBRUS
Lähimad keskused autoga liigeldes:
15 min Tartusse
9 min Lähte kooli/poodi
12 min Kõrveküla keskusesse
7min Saadjärve äärde

Lähim bussipeatus asub ca 1,3km kaugusel - Jõhvi-Tartu-Valga mnt ääres.

Lisa küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Kinnistuga võib minna iseseisvalt tutvuma.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
17 490 € 1.46 €/m²
Продаётся земельный участок
Продаётся земельный участок www.kv.ee/ru/3716794
Площадь участка 11989 m²
Номер кадастры 79601:001:3217
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные