Продаётся дача - Pärna tn 12, Kotinuka, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

жилищная площадь 37.6 m², общая площадь 48 m²

Кухня: дровяная плита
Санитарное помещение: сауна
Отопление и вентиляция: твёрдое топливо, Печное отопление
Подробнее: колодец, мебель, электричество, кирпичная стена, этернит
Связь и безопасность: огорожен забором
Окрестность: недалеко от леса, дороги в хорошем состоянии

Müüa kapitaalset renoveerimist (või ka lammutust ja uuesti ehitamist) vajav aiamaja Kotinukal.
Aiamaja on kantud ehitusregistrisse.

Aiamaja on 1.kordne, selles on eeskoridor ning ruumikas kööktuba, mille keskel küttekolded (puuküttega ahi ning pliit). Aiamaja teises osas saunaruumid - pesuruum ja leiliruum, kus lava.

Omanikud on aiamajas varasemalt suveperioodidel sees elanud, kuid miski ei ole tänaseks enam kaasaegne ning vajab siiski kapitaalset renoveerimist. Küttekoldeid on köetud, kuid viimastel aastatel on aiamaja vähe kasutatud ning korstnapühimisakte ei ole, omanik garantiisid ei anna küttekolletele sellega seoses. Ostjal tuleks arvestada täieliku renoveerimisvajadusega.

Objekt on müügis sellel nähtuvate esemete, mööbli ja tehnikaga (v.a üksikud esemed, mida omanik soovib kaasa viia enne müügiprotsessi). Ostja utiliseerib ülejäänud ise ja omal kulul.

Majal madalvundament, kande ning jäigastavate konstruktsioonide materjal registrijärgselt on tellis, vahelagede ning katuselagede kandva osa materjal puit, katus eterniitkatus.

Ehitusalune pind 48 m2.

Kinnistu pindala 1124 m2. Kinnistul salvkaev (naabriga kahasse, asub kinnistu piiril).
Olemas elektriliitumine, 1 faas ja 16A.
Kinnistul ka kuivkäimla.

Ühel pool naabrid aastaringselt sees, teised naabrid kõrval suveperioodil. Piirkonnas mitmeid aastaringselt sees elatavaid ja renoveeritud maju.

Kinnistule ligipääs avalikult teelt ning kinnistu on ümbritsetud aiaga.

Kinnistut ei ole sel aastal niidetud, kuid varasemalt on olnud tegemist siiski haljastatud ja hooldatud kinnistuga, kus marjapõõsad ja viljapuud.

Jõhvi 4,5 km. Tallinn-Narva mnt 3,5 km.
Valaste juga 10 km, Toila alevik 16 km.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
15 000 € 313 €/m²
Продаю дачу
Продаю дачу www.kv.ee/ru/3766773
Комнат 1
Общая площадь 48 m²
Этажей 1
Год постройки 1997
Состояние нуждается в обновлении
Площадь участка 1124 m²
Номер кадастры 25101:001:0024
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные