Продаётся участок земли, жилищная земля - Valaste küla, Valaste, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Elamumaa krunt Soome lahe esimesel rannajoonel

участок 1413

Подробнее: общественный транспорт
Окрестность: расстояние от города 161.0 km, Soome laht море 300 m

MÜÜA ELAMUMAA KRUNT SOOME LAHE ESIMESEL RANNALIINIL

Müüa suurepärase asukohaga maatükk Soome lahe kaldal, esimesel rannajoonel. Tegemist on haruldase võimalusega omandada kinnistu, millelt avanevad kaunid ja avarad merevaated ning mille ümbrus pakub rahu, looduse lähedust ja samas head ligipääsu linnadele.

Asukoht:
Krunt asub Toila aleviku lähedal, vaid lühikese sõidu kaugusel **Jõhvi linnast. Piirkond on tuntud oma kauni ranniku, puhta looduse ja hea infrastruktuuri poolest.

Krundi eelised -
-Esimene rannajoon Soome lahe ääres
-Imelised vaated merele
-Vaikne ja privaatne asukoht
-Looduskaunis piirkond
-Hea ühendus lähedal asuvate keskustega

Arendusvõimalus
Arendaja on detailplaneeringu elluviimise protsessis, mis loob head võimalused tulevikus kinnistu arendamiseks.

Sobib ideaalselt:
-eramu või suvekodu rajamiseks
-väiksema arendusprojekti jaoks
-investeeringuks väärtuslikku rannikupiirkonda

Lisainfo ja huvi korral võta ühendust

ПРОДАЁТСЯ УЧАСТОК ЖИЛОЙ ЗЕМЛИ НА ПЕРВОЙ ЛИНИИ У ФИНСКОГО ЗАЛИВА

Продаётся земельный участок с уникальным расположением на первой линии Финского залива. Это редкая возможность приобрести участок с красивыми панорамными видами на море, в спокойном и живописном месте.
Расположение:
Участок находится недалеко от поселка Toila, всего в нескольких минутах езды от города Jõhvi. Район известен своей природной красотой, морским побережьем и хорошей инфраструктурой.

Преимущества участка
-Первая береговая линия Финского залива
-Прекрасные виды на море
-Тихое и уединённое место
-Живописная природная среда
-Удобная доступность к ближайшим городам

Возможности развития
Застройщик находится в процессе реализации детального планирования, что открывает хорошие перспективы для дальнейшего развития участка.

Подходит для:
-строительства частного дома или дачи
-небольшого девелоперского проекта
-инвестиции в ценную прибрежную недвижимость

Ссылка на объявления

Связаться с продавцом

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Связаться с продавцом
Andrei
Andrei Пользователь идентифицирован
Владелец
19 900 € 14.1 €/m²
Продаётся земельный участок
Продаётся земельный участок www.kv.ee/ru/3841365
Площадь участка 1413 m²
Номер кадастры 80301:001:0811
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении
ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные