Объявление удалено
Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 927
Показать карту

8 Tallinn, Kesklinn, Liivalaia 5

Этаж 5/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1962, обновлённый, ...

Müüa täielikult renoveeritud ja ülimaitsekalt sisustatud 4-toaline korter Tallinna südalinnas. KORTER See 5. korrusel asuv lummavate vaadetega 70,6 m² suurune korter on täielikult renoveeritud ning uute omanike sisse kolimise ootel. Sellel kodul on suurepärane planeering - kodu südameks on avatud köögiga ruumikas elutuba ning kolm eraldi tuba pakuvad piisavalt ruumi nii väiksemale kui suuremale perele nii magamistubadeks, ...

4
70.6 m²
259 000 € 3 669 €/m²

7 Tallinn, Kesklinn, Kadriorg, J. Vilmsi tn 47-4

РЕНОВИРОВАННАЯ В 2026! ОЦЕНКА 418 000 ЕВРО! ГАРАЖ!

Этаж 3/7, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1995, обновлённый, ...

Продаётся свежо отремонтированная квартира в Кадриорге с продуманной планировкой, баней и подземным гаражом. ДЕЙСТВУЮЩАЯ ОЦЕНКА: 418 000 ЕВРО!Три отдельные спальни и просторная кухня-гостиная. Площади комнат составляют 15,2 м², 12,3 м² и 10,5 м², кухня-гостиная — 24 м².В крепостной книге квартира имеет площадь 99,3 м2. Жилая площадь 81,9 м2 и площадь гаража 17,4 м2. В квартире выполнен качественный ремонт: уложен новый натуральный ...

День клиента: K 20.05 15:00-21:00
4
100 m²
1 д назад
379 000 € 3 790 €/m²

5 Tallinn, Kesklinn, Hõbeda 5

ОЧЕНЬ ХОРОШЕЕ РАСПОЛОЖЕНИЕ НА ГРАНИЦЕ КАДРИОРГА

Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1935, в хорошем ...

ДОМ По словам владельца, в доме заменены стояки, электрические системы и тепловой узел, а в будущем планируется обновить фасад. Лестничная клетка закрывается на замок и находится в хорошем состоянии. Дом расположен в тихом месте на небольшой боковой улице на границе Кадриору и центра города. КВАРТИРА В квартире проводится ремонт. В квартире установлены новые окна. Окна спальни выходят на улицу Hõbeda, а окна гостиной с кухней – во ...

3
67.6 m²
219 000 € 3 240 €/m²

5 Tallinn, Kesklinn, Juhkentali tn 14-14

JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMINE! TULE VAATAMA!

Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, плита с ...

Прошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать недвижимость ...

День клиента: K 20.05 12:00-13:00
3
61.8 m²
333 000 € 5 388 €/m²
День клиента: K 20.05 12:00-13:00

5 Tallinn, Kesklinn, Juhkentali tn 14-13

JAANIPÄEVA SOODUSHIND KUNI 15.06!!! TULE VAATAMA!!!

Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

День клиента: K 20.05 12:00-13:00
3
74.3 m²
380 000 € 5 114 €/m²

3 Tallinn, Kesklinn, K. A. Hermanni tn 3

KEHTIV HINDAMISAKT! KORTER ON VÄGA HEAS KORRAS!

Этаж 4/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1960, в хорошем ...

OLEMAS ON KEHTIV HINDAMISAKT!Müüa avar ja valgusküllane 2-toaline korter hinnatud Torupilli asumis – Tallinna südalinna külje all. Ajalooliselt 1960-ndal aastal ehitatud hoone on renoveeritud 2007, kus kortermajale lisandus kaks uut korrust. Kõrgete lagede ja kivist konstruktsiooniga hoone pakub kvaliteetset ja vaikset elukeskkonda.Majas tegutseb aktiivne korteriühistu juhatus ning kortermaja ja ümbrus on väga hästi hooldatud ja ...

2
55.1 m²
225 000 € 4 083 €/m²

3 Tallinn, Kesklinn, Kassisaba, Luise tn 24/1-1

2-комнатная квартира с террасой в Кассисаба

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2026, новый, душ, новый ...

Luisenthali maja — это эксклюзивный бутик-дом, где историческая атмосфера встречается с ...

2
36.9 m²
214 600 € 5 816 €/m²

3 Tallinn, Kesklinn, Tallinn-väike, Türi tn 9/3-135

Заселяйся в июне 2025 года!

Этаж 7/7, год постройки 2025, новый, душ, отопление пола, центральное отопление, ...

Тюри Квартал - новый жилой квартал на окраине центра Таллинна, по адресу Тюри 9. Это ...

1
33.2 m²
161 900 € 4 877 €/m²

3 Tallinn, Kesklinn, Tallinn-väike, Türi tn 9/3-120

Заселяйся в июне 2025 года!

Этаж 5/7, год постройки 2025, новый, душ, центральное отопление, отопление пола, балкон ...

2
45.3 m²
201 000 € 4 437 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, R. Tobiase tn 7

Möbleeritud l Rõdu l Parkimine l Panipaik

Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2019, новый, ...

KLIENDIPÄEVALE VAJALIK EELREGISTREERIMINE, KLIENDIPÄEVA SOODUSTUS 37 000 EUR (VANA HIND 449 000 EUR)!KORTERMüügile on tulnud stiilne 3-toaline korter Kadriorus, Tobiase 7 majas, korter asub maja kolmandal korrusel ning on väga hea planeeringuga, korteri köetav pind on 74,5 m2, millele lisandub 5,8 m2 päikeseline rõdu vaatega sisehoovi.Korter on ühtses stiilis sisustatud ning tõelisele kodule omaselt on palju kapiruumi, korter on tänu ...

День клиента: СЕГОДНЯ 16:00-17:00
3
80.3 m²
4 ч назад
412 000 € 5 131 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, Hobujaama 10

Ideaalne investeerimiskorter

Этаж 4/8, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2007, в хорошем ...

Müüa 2-toaline korter kesklinna südames, Foorumi majas. Korter asub 8-korruselise maja 4. korrusel, Viru Keskuse vastas. Korter koosneb esikust, avatud köök-elutoast, magamistoast ning WC/vannitoast koos saunaga. Elutoast pääs avarale 11,2 m² klaasitud rõdule, vaade vaiksele sisehoovile. Kõrged laed, suured aknad ja naturaalne parkett loovad avara ning valgusküllase elukeskkonna. Tubade planeering on eraldatud. Hoone ehitatud ...

2
67.3 m²
249 000 € 3 700 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, Juhkentali tn 32

KLIENDIPÄEV 21.05.2026 KELL 17:00-19:00

Этаж 4/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1947, в хорошем ...

KLIENDIPÄEV 21.05.2026 KELL 17:00-19:00* PALUN REGISTREERIDA KLIENDIPÄEVALE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!(*Vähemalt 2h enne kliendipäeva toimumise aega, et teaksime Teie tulekuga arvestada!)Kliendipäeval soodustus -4258€Alghind: 184257€KORTERMüüki on tulnud iseloomuga 2-toaline korter hinnatud kesklinna piirkonnas Juhkentali tänav 32 majas. Korter asub neljandal korrusel ning pakub suurepärast võimalust kujundada endale hubane kodu ...

День клиента: N 21.05 17:00-19:00
2
53.7 m²
179 999 € 3 352 €/m²
День клиента: T 19.05 17:45-18:15

2 Tallinn, Kesklinn, Õilme tänav 2

ПРОДАЕТСЯ СУПЕР РАСПОЛОЖЕННАЯ ПРЕКРАСНАЯ ТРЕХКОМНАТНАЯ КВАРТИРА

Этаж 2/2, квартирная собственность, деревянный дом, год постройки 1923, в среднем ...

ПРОДАЕТСЯ СУПЕР РАСПОЛОЖЕННАЯ ПРЕКРАСНАЯ ТРЕХКОМНАТНАЯ КВАРТИРА В ЦЕНТРЕ ...

День клиента: T 19.05 17:45-18:15
2
30.5 m²
110 900 € 3 636 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, Narva mnt 5

Südalinna korter elu keskel!

Этаж 3/8, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2007, в хорошем ...

Müüa 2-toaline korter südalinnas, Foorumi majas. Korter asub 8-korruselise maja 3. korrusel, Viru Keskuse vastas. Korter koosneb esikust, avatud köök-elutoast, magamistoast ning WC/vannitoast koos saunaga. Elutoast pääs 9,1 m² klaasitud rõdule, vaade elamute vahelisele alale. Kõrged laed, suured aknad ja naturaalne parkett loovad avara ning valgusküllase elukeskkonna. Tubade planeering on eraldatud. Hoone ehitatud 2007 aastal ...

2
67.3 m²
249 000 € 3 700 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, Kadriorg, Tuukri tn 64-46

Просторная и светлая квартира в центре Таллина

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2018, в хорошем ...

Продаётся просторная и светлая квартира в центре Таллина – Tuukri 64 (Rannapargi ...

3
122.6 m²
449 000 € 3 662 €/m²
День клиента: СЕГОДНЯ 16:00-17:00

2 Tallinn, Kesklinn, Tartu mnt 24

Kõrged laed l Avar planeering l Värske remont

Этаж 4/9, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1957, обновлённый, ...

KLIENDIPÄEVALE VAJALIK EELREGISTREERIMINE, KLIENDIPÄEVA SOODUSTUS 5000 EUR (VANA HIND 249 900 EUR)!Müügile on tulnud kõrgete lagedega renoveeritud 3-toaline korter esinduslikus Tartu mnt 24 majas. Korter asub neljandal korrusel ning on läbi maja planeeringuga.Korteri koosseisu kuuluvad avar elutuba, kaks magamistuba (aknad hoovi poole), söögituba/köök, vannituba koos tualetiga (põrandaküte) ning esik. Vannitoas sauna valmidus/panipaik, ...

День клиента: СЕГОДНЯ 16:00-17:00
3
78.4 m²
4 ч назад
244 900 € 3 124 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, Kadriorg, Tartu mnt 52

ПОДЗЕМ. ПАРК. МЕСТО ЕЩЁ ДОСТУПНО (КВАРТИРА ПРОДАНА

Этаж 5/8, панельный дом, год постройки 2017, в хорошем состоянии, индукция, новый ...

Квартира продана, однако в продаже остаётся очень широкое парковочное место в ...

4
114 m²
39 000 € 342 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, Kassisaba, Tehnika tn 33-2

Дом A-класса с террасой во внутреннем дворе в Касс

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2015, в хорошем ...

Продается 2-комнатная квартира площадью 53 м² и 28 м² с террасой в тихом и зеленом ...

2
53 m²
275 000 € 5 189 €/m²
День клиента: T 19.05 17:30-18:00

2 Tallinn, Kesklinn, Pille tänav 22

ПРОДАЕТСЯ ОЧЕНЬ ХОРОШО РАСПОЛОЖЕННАЯ ТРЕХКОМНАТНАЯ КВАРТИРА В ЦЕ

Этаж 2/2, квартирная собственность, год постройки 1961, в хорошем состоянии, плита с ...

ПРОДАЕТСЯ ОЧЕНЬ ХОРОШО РАСПОЛОЖЕННАЯ ТРЕХКОМНАТНАЯ КВАРТИРА В ЦЕНТРЕ ГОРОДА!СПЕЦИАЛЬНАЯ ...

День клиента: T 19.05 17:30-18:00
2
46.3 m²
115 900 € 2 503 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, Tartu mnt 64

STIILNE|VÄÄRTUSLIK INVESTEERING|PANIPAIK|PARKIMINE

Этаж 3/4, каменный дом, новый, индукция, душ, новый трубопровод, Тепловой насос ...

STIILNE|VÄÄRTUSLIK INVESTEERING|PANIPAIK|PARKIMINETULE JA TUTVU SELLE KAUNI KODUGA 21.05 NELJAPÄEVAL KELL 16.00- 19.00!KLIENDIPÄEVALE PALUN REGISTREERUDA E- MAILI VÕI TELEFONI TEEL! See korter on loodud inimesele, kes väärtustab kvaliteeti, aega, avarust, võimalust nautida vaikust, samas elades Eesti pealinna tuiksoonel, olles 5 minuti kaugusel Tallinna lennujaamast, vanalinnast, sadamast, Kadriorust. Kõik on valmis koheseks ...

День клиента: N 21.05 16:00-19:00
3
59.7 m²
359 000 € 6 013 €/m²

2 Tallinn, Kesklinn, C. R. Jakobsoni 17

MÜÜA 2-TOALINE KORTER/ PARKIMISKOHT!

Этаж 7/8, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2006, в хорошем ...

KORTER See kauni disainiga korter paikneb 8-korruselise maja seitsmendal korrusel, vaatega vaiksesse sisehoovi. Korteri koosseisu kuulub avatud elutuba koos köögiga, magamistuba pääsuga otse vannituppa, garderoob ja 8 m2 suurune rõdu. Tänu heale planeeringule on korteris palju avarust. Elutuba koos köögialaga on avar ja valgusküllane tänu suurtele maani akendele, mis loovad ruumile õhulise ja avara tunde. Vannituba on praktiline ja ...

День клиента: P 24.05 16:00-17:00
2
50.9 m²
229 900 € 4 517 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%