Продаётся квартира, 1 комнатная - Narva mnt 40, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Новая цена!

Eksklusiivne korter ajaloolises Avangardi hoones!

квартирная собственность, каменный дом

Кухня: электрическая плита, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, новый трубопровод, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Связь и безопасность: Интернет, лестничная площадка запирается, соседский дозор, бронированая дверь
Подробнее: стенной шкаф, лифт, паркет, стеклопакет, мебель, возможность варианта с мебелью, новая электропроводка
Окрестность: находится в центре города, дороги в хорошем состоянии, соседи рядом

KORTER
Müügile on tulnud kompaktne ja funktsionaalne korter, mis on ideaalne lühiajalise rendi investeeringuks või vaikset sisekliimat hindavale omanikule.

Vaikus ja valgus: korteri aken avaneb sisehoovi, mistõttu on siin tagatud mõnus ja rahulik elukeskkond, eemal linnamürast.

Täielikult sisustatud: müügihinna sees on kogu fotodel olev mööbel! Sisustusse kuulub mugav voodi, lahtikäiv diivan, söögilaud ja toolid, samuti täielikult varustatud köögimööbel (sh. külmik, induktsioonpliit ja kubu). Valmis sisse kolimiseks või koheseks välja rentimiseks!

Investeeringu potentsiaal: korterit on edukalt kasutatud lühiajaliseks rendiks nii Booking.com kui ka Airbnb platvormidel, mis kinnitab selle atraktiivsust ja tootluse potentsiaali.

Väärikad detailid: hoones on suur valik kõrgete lagedega lofte ja väikekortereid, mis lisab keskkonnale omapära ja väärtust.

MAJA
Avangardi hoone pakub oma elanikele lisaks ajaloolisele võlule ka kaasaegseid mugavusi ja luksust.

Taastatud hiilgus: külalisi ja elanikke tervitab elegantne restaureeritud fuajee kassettlae ja vestibüüliga, mis loob koheselt väärika esmamulje.

Eksklusiivsed mugavused: elanike kasutada on:
*Privaatne jõusaal mugavaks treeninguks.
*Pesuruum (pesumasinad + kuivatid) asjade lihtsaks korraldamiseks.
*Jalgrattaparkla.
*Päikesepoolne katuseterrass 5. korrusel – ideaalne koht lõõgastumiseks ja päikese nautimiseks.
*Turvaline ligipääs: korterisse ja majja saab siseneda nii kaardi kui ka nutilukuga, tagades mugava ja turvalise juurdepääsu.

Avangardi hoone on rajatud 20. sajandi alguses, ajal, mil Tallinna tunti veel Revali nime all. See uhke ja ajalooline hoone, mille omanikuks oli omal ajal krahvinna Maria Stenbock, majutas Tallinna jõukamaid kodanikke – aadlikke, ärimehi, pankureid, tööstureid ja õpetlasi. Huvitav fakt: ka tollal oli tegemist just üürimajaga, mis pakub väärikat tausta Teie investeeringule või uuele kodule!

Aastal 2019 taastati hoone tsaariaegne hiilgus, pakkudes nüüd kaasaegseid lahendusi ajaloolises kuues.

ÜMBRUS/TRANSPORT
Hoone paikneb Tallinna südames, tagades lihtsa ligipääsu kõikidele olulistele teenustele, kultuuriasutustele, restoranidele ja meelelahutuskohtadele.

Suurepärane transpordiühendus tagab kiire ja mugava liikumise igas suunas.

LISAINFO
See on harukordne võimalus soetada korter ajaloolise väärtusega, täielikult sisustatud ja aktiivse üüripotentsiaaliga hoones, millel on lisaks ka mitmekülgsed elanike mugavused. Kõik piltidel olev sisustus sisaldub müügihinnas!

Võtke ühendust ja avastage Avangardi hoone võlud ise!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
Новая цена
114 900 € 7 365 €/m²
117 900 €
Продаётся квартира
Продаётся квартира www.kv.ee/ru/3796863
Комнат 1
Общая площадь 15.6 m²
этаж/Этажей 3/6
Год постройки 2019
Состояние обновлённый
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 78401:113:0920
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные