Lavassaare tänav 2, Pillapalu, Anija vald, Harjumaa

ПРОДАМ ДОСТОЙНЫЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВИТЕЛЬНЫЙ КОМПЛЕКС В ТИМВИДЕ!

Частная собственность, каркасный дом, в среднем состоянии, год постройки 1986, участок ...

СПЕЦИАЛЬНАЯ ЦЕНА ДЛЯ ВСТРЕЧИ С КЛИЕНТОМ!ПРОДАЕМ ДОСТОЙНЫЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВИТЕЛЬНЫЙ ...

1063.9 m²
490 000 € 461 €/m²

1 Mõisa, Luutsniku, Rõuge vald, Võrumaa

LUUTSNIKU MÕISA KOMPLEKS KOOS KÕRVALHOONETEGA

2 этажей, частная собственность, нуждается в санремонте, год постройки 1800, участок ...

MÕISA KOMPLEKS KOOS KÕRVALHOONETEGA: Luutsniku mõis (saksa k Lutznik) eraldati ida pool ...

День клиента: E 25.05 17:00-18:00
718.6 m²
159 000 € 221 €/m²

1 Mätliku, Pihtla, Saaremaa vald, Saaremaa

Hoonestatud kinnistu Kuressaare lähedal

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, год постройки ...

Müüa Mätliku kinnistu, 23 km kaugusel Kuressaarest.Kinnistul asuvad elumaja, laut, silikaatkivist garaaž, saunamaja ning vana ait. Elumaja on kantud Ehitisregistrisse ning kinnistul on olemas elektriliitumine: paigaldatud on 3-faasiline arvesti ja 316 A peakaitse. Vajalik on üksnes võrgulepingu sõlmimine.Elumaja oletuslik ehitusaasta on 1946. Üldpind 90 m² ei ole ametlik ning vajab täpsustamist, kuna Ehitisregistris pindala märgitud ei ...

90 m²
25 000 € 278 €/m²

1 Posti tn 38, Mustla, Viljandi vald, Viljandimaa  Новая цена!

SOODUSHIND! AVAR MAJA MUSTLAS - HEA KODUKS VÕI INVESTEERINGUKS!

2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, нуждается в санремонте, год постройки ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

День клиента: K 27.05 17:00-19:00
243.9 m²
52 900 € 217 €/m²

1 Rataskaevu tn 4, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Põnev hoone Tallinna vanalinnas!

5 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, жилищная ...

RATASKAEVU TN 4Müüa suurepärase asukohaga vanalinna hoone, kohas kus kohtuvad ainulaadsed söögikohad, rikkalik kultuur ja ajalugu!HOONE14. sajandil ehitust alustatud barokse välisilmega hoone koosneb 4 maapealse ja mansardkorrusest ning -1 keldrikorrusest. Maja üldpind on 510.6 m², millest eluruumide ja äripinna moodustab kokku 463,1 m².Hoone mahuga 2353 m³. Maja seisukord on hea. Vesi ja kanalisatsioon ning küte on tsentraalsed. ...

510.6 m²
1 970 000 € 3 858 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%