Toompuiestee 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ESINDUSLIK AJALOOLINE HOONE TALLINNA SÜDALINNAS

3 этажей, частная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, участок 1426, ...

TOOMPUIESTEE 7 | ARENDUSPROJEKT KOOS EHITUSLOA JA PÕHIPROJEKTIGA Müüa väga hea ...

0
1306.7 m²
2 д назад
2 800 000 € 2 143 €/m²

1 Ohaka tee 15, Laiaküla, Muuga, Maardu, Harjumaa

KÖÖK HINNASEES I KASUTUSKUBA OLEMAS I GARAŽ

1 этажей, каменный дом, готовый, новый, жилищная площадь 155.3 m², участок 872, душ, ...

Müüa ühekorruseline vaikses ja rohelises piirkonnas! MAJAVärskelt valminud 4-toaline ...

День клиента: L 23.05 13:00-14:30
4
155.3 m²
2 д назад
433 500 € 2 791 €/m²

1 Annekese tee 16, Metsanurme, Saku vald, Harjumaa

HUBANE KASUTUSLOAGA ERAMU VAIKSES TUPIKTÄNAVAS!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

MAJAMüügile on tulnud avar eramu rahulikus ja turvalises Metsanurme elurajoonis Saku keskuse lähedal. Maja on valminud 2008 aastal ning on osaliselt värskendatud 2015 aastal. Tegemist on puitkarkassmajaga, vundamendiks madalvundament, välisviimistluse materjaliks on laudis, välisseinte soojustuseks 250mm kivivill, katusekatte materjaliks plekk, akendeks puitalumiiniumaknad. Siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid materjale, ...

5
173 m²
2 д назад
340 000 € 1 965 €/m²

Pilu, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Tootmismaa TLN-TARTU mnt lähistel

1 этажей, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1993, участок 4814, ...

Müüa pea poole ha suurune tootmismaa, millel vana laudahoone varemed.HOONEKinnistul on ...

952 m²
2 д назад
13 250 € 13.9 €/m²

1 Kuusemäe tee 3, Äigrumäe, Viimsi vald, Harjumaa

Tule kliendipäevale 22.05.2026 kell 18.00-18.30!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...

Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee ...

День клиента: СЕГОДНЯ 18:00-19:00
5
170.9 m²
2 д назад
365 000 € 2 136 €/m²

2 Lõuna-Kullamäe 52, Kaberneeme, Jõelähtme vald, Harjumaa

Meri l Super asukoht l Suur potentsiaal

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, участок 1040, ...

KLIENDIPÄEVALE VAJALIK EELREGISTREERIMINE, KLIENDIPÄEVA SOODUSTUS 4800 EUR (VANA HIND 119 800 EUR)!Vahetuse võimalus korteri vastu!Müüa pooleli olev suvila vaikses ja looduskaunis Haapse külas Lõuna-Kullamäel, tegu on kohaga kus aeg peatub ja meel puhkab!Haapse küla on Tallinnast ca 35 km ehk poole tunni autosõidu kaugusel. Küla ümbritsevad seene- ja marjametsad, Kaberneeme on ca 4 km ja kauni liivaga mererand ca 2 km kaugusel, ...

День клиента: T 26.05 16:00-17:00
2
55 m²
2 д назад
115 000 € 2 091 €/m²

Murumetsa tn 18, Maardu, Harjumaa

Просторная дача в Маарду — 130 м², камин и сауна

2 этажей, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2001, участок ...

Продаётся двухэтажная дача общей площадью 130 м². Дом построен из нарвского блока — ...

4
130 m²
2 д назад
170 000 € 1 308 €/m²

Metsaveere tee 7, Ruu, Jõelähtme vald, Harjumaa (Забронировано)

ЧУДЕСНАЯ ДАЧА НА БЕРЕГУ РЕКИ ЯГАЛА

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готов, год постройки 1995, участок 857, ...

Продается чудесная дача в волости Йыелехтме, в деревне Руу. 100% жилая земляб размер ...

3
45.1 m²
2 д назад
92 000 € 2 040 €/m²
День клиента: L 23.05 13:30-14:30

2 Datli tee 11, Viti, Harku vald, Harjumaa

ОДНОЭТАЖНЫЙ ДОМ С ТЕРРАСОЙ И САДОМ В VÄÄNA-JÕESUU

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...

ДОМПродаётся современный одноэтажный деревянный каркасный дом в тихом и зелёном районе ...

День клиента: L 23.05 13:30-14:30
4
123.1 m²
2 д назад
279 900 € 2 274 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%