Продаётся участок земли, земля под офисные здания - Keskplats 6, Imavere, Järva vald, Järvamaa

участок 743

Kehtiv detailplaneering.
Asub Imavere keskuses. Läheduses asuvad poed, kool, lasteaed, Tikupoiss (taluturg ja toitlustus), valla teeninduspunkt, tanklad, Navesti jõgi, Eesti Piimandusmuuseum, kõrts.
Imaveres on palju töökohti tänu seal asuvatele suurtele tootmisettevõtetele.
Lubatud ehitada ärihoone. Parkimiskohti krundil 8tk. Ärihoone lubatud suurim kõrgus 9m. Lubatud 3 korrust.
Ehitusalune pind 440m2, täisehituse protsent 59,2%.
Lubatud katusekalle elamul 0-20.
Välisseinte materjal plekk, kivi, krohv, tellis; katusel plekk või rullmaterjal.
Hind ei sisalda teede ja tehnovõrkude väljaehitamist ega liitumist tehnovõrkudega.

Võimalik osta ka kõrval asuvaid ärimaa kinnistuid:
1. 1013m2, 23401:003:0127, 8000€
2. 321m2, 23401:003:0123, 3000€
3. 668m2, 23401:003:0122, 7000€
4. 1025m2, 23401:003:0124, 17000€

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
4 800 € 6.46 €/m²
Продаётся земельный участок
Продаётся земельный участок www.kv.ee/ru/3517142
Площадь участка 743 m²
Номер кадастры 23401:003:0128
Регистрационный номер 2793936
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные