Продаётся участок земли, земля под офисные здания - Alevi tn 1, Imavere, Järva vald, Järvamaa

участок 668

Kehtiv detailplaneering.
Asub Imavere keskuses. Läheduses asuvad poed, kool, lasteaed, Tikupoiss (taluturg ja toitlustus), valla teeninduspunkt, tanklad, Navesti jõgi, Eesti Piimandusmuuseum, kõrts.
Imaveres on palju töökohti tänu seal asuvatele suurtele tootmisettevõtetele.
Lubatud ärihoone.
Parkimiskohti krundil 4tk. Hoone lubatud suurim kõrgus 9,5m, 2 korrust.
Ehitusalune pind 360m2, täisehituse protsent 54%.
Lubatud katusekalle 0-45.
Välisseinte materjal tellis, krohv. Katusel katusekivi, rullmaterjal.
Hind ei sisalda teede ja tehnovõrkude väljaehitamist ega liitumist tehnovõrkudega.

Võimalik osta ka kõrval asuvaid ärimaa kinnistuid:
1. 1013m2, 23401:003:0127, 8000€
2. 321m2, 23401:003:0123, 3000€
3. 1025m2, 23401:003:0124, 17000€
4. 743m2, 23401:003:0128, 6000€

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
5 600 € 8.38 €/m²
Продаётся земельный участок
Продаётся земельный участок www.kv.ee/ru/3517138
Площадь участка 668 m²
Номер кадастры 23401:003:0122
Регистрационный номер 2793336
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные