Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - C.R.Jakobsoni 20-2, Viljandi, Viljandimaa

Madalad kulud!

Кухня: электрическая плита, кухонная мебель
Санитарное помещение: бойлер, душ
Отопление и вентиляция: Печное отопление, тепловой насос
Окрестность: Viljandi järv озеро , находится в центре города, в округе частные дома и квартирные дома, соседи вокруг

Heas seisukorras ruumikas korter Viljandi kesklinnas. Mugav esimene korrus, aknad vahetatud, õhksoojuspump.

Korteris 2 tuba, köök, WC/duširuum. Puitraamidel kolmekordse paketiga aknad, soe vesi elektriboileriga.

Sinu kasutusse jääb köögis köögimööbel ja elektripliit ning pesumasin.

Kütteks on korteris puuküttega pliit, ahi ja õhksoojuspump.

Korteri juurde kuulub puukuur.

Korter asub kesklinna lähedal. Mõne minuti jalutuskäigu kaugusele jäävad Centrumi ja UKU kaubanduskeskused, bussijaam, Kultuuriakadeemia, Kesklinna kool.

Võimalik üürida pikemaks ajaks. Koduloomad lubatud ei ole.

Korteri üür 350 €/kuus, tagatisraha 350 €, maakleritasu 350 €.

Igakuisele üürile lisandub vastavalt mõõdikute näitudele tarbitud elekter ja vesi, haldustasu 10 €, prügivedu 4 € (elaniku kohta), üldelekter 2 € (elaniku kohta).

ÜÜRIMISE TINGIMUSED

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda:
Korteri üür 350 €
Tagatisraha 350 €
Lepingutasu 350 €

Väike ja rahulik nelja korteriga maja.

Kui soovid väga heas seisukorras korterit, mis asub heas asukohas, siis see pakkumine on just sulle!

Tule vaatama, korter on vaba!

SAADA ÜÜRILEPINGU SÕLMIMISE AVALDUS SIIT!
https://www.mariokarro.ee/uurilepingu-solmimise-avaldus/

SOTSIAALMEEDIA
https://www.youtube.com/@mariokarro
https://www.facebook.com/MarioKarroKinnisvaramaakler
https://www.tiktok.com/@mariokarro
https://www.instagram.com/viljandi_kinnisvaramaakler/

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
350 € 7.29 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3186590
Комнат 2
Общая площадь 48 m²
этаж/Этажей 1/2
Состояние в хорошем состоянии
Класс энергоэффективности Отсутствует
Предоплата 350 €
Счета лето/зима 19 € / 19 €
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)