Сдаётся в аренду офисные площади, питание, применение не назначено, 397.8 m² - Karja tn 4/1, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

2. korruse äripind otse omanikult!

общая площадь 397.8 m²

Anda üürile restoraniks ehitatud ruumid kesklinnas. II korrusele viib trepp ning III korrusel on ovaal klaaskuppel, mille kaudu pääseb katuseterrassile. Olemas köögiruumid.
Ruumid on koheselt vabad ja valmis sissekolimiseks.

Ruumide otstarvet on võimalik muuta.

- hea asukoht
- parkla maja küljel
- suured vitriinaknad
- omanäoline disain

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.
Leping otse omanikuga: ilma vahendustasuta ja lepingutasu ei lisandu.

Helista või kirjuta ja küsi lisa!

Silikaat Grupp on Eesti kapitalil põhinev kontsern, mille omandis on üle 355 kinnistu üle Eesti. Meie portfelli kuuluvad Järve Keskus, Väike-Järve Ärikeskus, Lepa Keskus, Silikaat Tehnopark, Järve Laod ja innovaatiline hotellikontseptsioon Nothel. Tutvu meie äripindadega aadressil arimaja.ee.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
1 108 € 2.79 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3837647
Общая площадь 397.8 m²
этаж/Этажей 1/2
Номер кадастры 62511:078:0004
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)