Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - Mustamäe tee 201, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

БРОНЬ

Ilus kodu Männipargi kõrval!

квартирная собственность, панельный дом

Кухня: газовая плита, холодильник
Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Связь и безопасность: Интернет, бронированая дверь
Подробнее: мебель, вход с улицы, паркет

Anda üürile heas korras ja kenasti sisustatud 2-toaline korter Mustamäel Tallinna Tehnikaülikooli läheduses.

Korteri koosseisu kuuluvad elutuba, magamistuba, köök, esik, tualett-duširuum, garderoob ja rõdu. Korter on sisustatud, piltidel näha olev mööbel ja tehnika jääb korterisse.

Ootame üürnikuks viisat, rahu ja puhtust hindavat inimest. Korter on sisustatud viisil, mis majutab maksimaalselt kaks kooselupaarina elavat inimest. Diivan ei ole lahtikäiv. Koduloomad ei ole korterisse oodatud.

Igakuisele üürile lisanduvad soodsad kommunaalmaksed, suvel ca 100 €, talvel ca 180 € ja tasu elektrienergia eest.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb üürnikul tasuda 500 eurot esimese kuu üür, tagatisraha 500 eurot ja
vahendustasu 620 eurot (ühe kuu üür käibemaksuga 20%).

Palun võtke julgesti ühendust, et korteriga lähemalt tutvuma minna!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
500 € 11.4 €/m²
Отдаётся в аренду квартира (Забронировано)
Отдаётся в аренду квартира (Забронировано) www.kv.ee/ru/3850277
Комнат 2
Спален 1
Общая площадь 43.7 m²
этаж/Этажей 2/5
Год постройки 1966
Состояние обновлённый
форма собственности квартирная собственность
Класс энергоэффективности E
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)