Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 135
Näita kaardil
Kirjeldus

Harjumaa, Keila, Linnamäe tee 6

VAHENDUSTASUTA!

Korrus 1/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1981, renoveeritud, elektripliit, dušš, ...

Tegemist on renoveeritud ning möbleeritud korteriga. Korteris olemas kapid, voodi, ...

1
22.8 m²
280 € 12.3 €/m²

Pärnumaa, Pärnu, Rääma, Niidu 1

Niidupargi viimane maja!

Korrus 1/3, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 2026, uus, dušš, keskküte, ...

Niidupargi elurajooni kuues ja VIIMANE kortermaja - Niidu 1, valmimis ajaga 2026 ...

1
30.9 m²
105 000 € 3 398 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Sõpruse pst 3

Üürile anda hubane 1-toaline korter Kristiines

Korrus 5/5, heas korras, keskküte, köök, avatud köök, külmik, ühistransport, mööbel, ...

Üürile anda hubane 1-toaline korter Kristiines Üürile anda valgusküllane ja ...

1
12 m²
320 € 26.7 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Pirita, Regati pst 5/1 (Broneeritud)

MERE ÄÄRES, TERRASS, PARKIMISKOHT JA PANIPAIK

Korrus 1/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2025, uus, keraamiline pliit, dušš, uus ...

Haruldane võimalus üürida kaasaegne ja valgusküllane kodu mereäärses Regati residentsis ...

1
37.3 m²
1 000 € 26.8 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Veeriku, Nisu

Köök-tuba ilusas Veeriku linnaosas!

Korrus 1/2, heas korras, elektripliit, boiler, dušš, keskküte, külmik, parkimine tasuta, ...

Anda üürile korralik 1-toaline korter Veeriku linnaosas. Toas on olemas külmik, pliit, ...

1
16.4 m²
250 € 15.2 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, P. Kerese tn

Korrus 2/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1970, vajab san. remonti, gaasipliit, wc ...

Продается 1- комнатная квартира 27,6м2 на 2 этаже по адресу P. Keresa 36,середина ...

1
27.6 m²
9 500 € 344 €/m²

1 Harjumaa, Maardu, Ringi tn 33

Hea asukohaga korter Maardu keskuses.

Korrus 3/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1972, heas korras, elektripliit, vann, ...

KORTERElamispind koosneb esikust, avarast elutoast/magamistoast, köögist, vannitoast ning eraldi WC-st. Eluruumides on laminaatparkett, köök on varustatud kõige vajalikuga (pliit, külmkapp, pesumasin, õhupuhasti,mikrolaineahi, lauanõud). Üürnikule jääb kasutada ka korteris tolmuimeja, triikimislaud, triikraud.Korteris on keskküte, mis tagab mugava sisetemperatuuri ka külmematel talvekuudel. Vannituba on plaaditud ja heas korras.Korter ...

1
29.9 m²
2 h tagasi
320 € 10.7 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Uus-Volta tn 9/1

HEA INVESTEERING AJALOOLISES MASINATEHASES!

Korrus 2/3, ehitusaasta 2023, uus, induktsioonpliit, dušš, uus torustik, põrandaküte, ...

Müüa hea üüripotentsiaaliga korter Tallinna stiilseimas elu- ja ärikvartalis, ajaloolises masinatehases.Ideaalselt sobib nii lühiajaliseks või pikaajaliseks väljaüürimiseks, kui ka vingeks stuudio-või kodukontoriks.KORTER JA SISEVIIMISTLUS• Kogu piltidel olev sisustus ja tehnika kuuluvad hinna sisse • Kvaliteetne siseviimistlus• Kalasabaparkett• AXORi sanitaartehnika• Integreeritud jahutussüsteem• 3-kordsed alumiinium- ja puitaknad• ...

1
26.6 m²
145 000 € 5 451 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Veerenni/tallinn Väike, Suitsu tn 10

PARIM HIND KESKLINNAS! KIIRE! VABA!

Korrus 2/2, Kinnistu, kivimaja, ehitusaasta 2014, san. remont tehtud, elektripliit, uus ...

Üürile anda 1-toaline korter kesklinnas.Korter on möbleeritud. Korteri aknad hoovi poole, aias parkimiskoht ühele autole tasuta kesklinnas, vaiktne koht. Läheduses ühistranspordipeatus, kool, lastaed, turg, kauplus, kaubanduskeskus. Ühistranspordi peatus asuvad mõneminutilise jalutuskäigu kauguse (nr. 16 , Tallinn Väike).Hind 180 eur + tagatisraha 180 eur + leping 180 eur.HELISTA JA TULE KOHE VAATAMA!Me aitame Teil müüa või vahetada ...

1
11 m²
179 € 16.3 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Jõe tn 5

Mööbleeritud 1-toaline korter Südalinnas koos panipaigaga!

Korrus 4/10, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2005, uus, dušš, keskküte, köök, avatud ...

Üürile anda sisustatud, 1-toaline korter kesklinnas! Korteri koosseisu kuuluvad: ...

1
32.3 m²
500 € 15.5 €/m²

Harjumaa, Maardu, Ringi 9

Korrus 5/5, Korteriomand, ehitusaasta 1988, valmis, keraamiline pliit, vann, kaugküte, ...

Anda üürile 1-toaline korter Maardu linnas. Elumaja asetseb elurajooni väga mugavas ...

1
38.7 m²
350 € 9.04 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%