Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 180
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Mooni tn 60

TÄIELIKULT RENOVEERITUD|KOGU SISUSTUS HINNAS|VABA

Korrus 1/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1974, uus, induktsioonpliit, uus ...

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 13.05 kell 17:00-18:00.Igale kliendile võimaldame personaalse tutvumise uue koduga, mistõttu palun anna oma tulekust teada helistades, kirjutades või täites kliendipäeva registeerimisvormi koos soovitud külastusajaga. Kui kliendipäeva aeg Sinu kalendriga ei klapi siis anna julgelt märku ja lepime mõne teise aja kokku.Oled väga oodatud!Müüa avar ning valgusküllane 3-toaline korter, mille võlu peitub ...

3
47.4 m²
164 900 € 3 479 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Ankru 8

Läbi kahe korruse 3-toaline penthouse auhinnatud Ankru 8 majas!

Korrus 7/7, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2023, uus, induktsioonpliit, dušš, vann, ...

Müügile on lisandunud eriline läbi kahe korruse 3-toaline penthouse-korter 2023. aastal rajatud ja arhitektuuripreemiaga pärjatud Ankru 8 „Põhjala loftide“ hoones. Tegu on ühe Kopli poolsaare kõrgemal paikneva korteriga, kust avanevad avarad vaated merele, ümbruskonnale ja Kopli poolsaarele. Läbi maja planeering tagab loomuliku valguse kogu päeva vältel – hommikupäike köögi ja magamistubade poolel, õhtupäike elutoa ja rõdu suunas. ...

3
87.6 m²
599 000 € 6 838 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Rahu tn 34

Korrus 1/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1985, vajab san. remonti, elektripliit, ...

Продается 3-х комнатная квартира 63,9 м2 на 1 этаже 9 ти этажного дома, по адресу Rahu ...

3
66.3 m²
39 000 € 588 €/m²

1 Harjumaa, Rae vald, Vaidasoo, Vaida, Rukkilille tn 15

MÜÜA RENOVEERITUD 3-TOALINE RÕDUGA KORTER VAIDAS!

Korrus 2/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1980, renoveeritud, elektripliit, uus ...

Oled väga oodatud selle koduga tutvuma, oma silm on kuningas!TEE OMAPOOLNE PAKKUMINE!KORTERMüüa läbi maja planeeringuga valgusküllane renoveeritud 3-toaline rõduga kodu Vaida keskuses, Rukkilille tänaval. Korter asub 5-kordse kortermaja teisel korrusel. Vaida on asula Rae vallas, Tallinna lähedal, kõigest 10 minuti autosõidu kaugusel Tallinna piirist ja 20 minuti kaugusel Tallinna kesklinnast. Kui armastad linna lähedust, aga samas ...

3
53.6 m²
124 900 € 2 330 €/m²
Kliendipäev: T 19.05 17:00-18:00

4 Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Õismäe tee 37

TUTVUMISPÄEV 19.05 (Eelregistreerimisega)!

Korrus 5/5, Korteriomand, paneelmaja, heas korras, induktsioonpliit, dušš, vann, ...

Müüa on väga hea asukohaga valgusküllane ja hubane läbi maja planeeringuga 3-toaline ...

Kliendipäev: T 19.05 17:00-18:00
3
52.4 m²
159 000 € 3 034 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%