Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 153
Näita kaardil
Kirjeldus

Ida-Virumaa, Narva, Rahu tn 34

Korrus 1/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1985, vajab san. remonti, elektripliit, ...

Продается 3-х комнатная квартира 63,9 м2 на 1 этаже 9 ти этажного дома, по адресу Rahu ...

3
66.3 m²
39 000 € 588 €/m²

1 Pärnumaa, Pärnu, Ülejõe, Vana-Sauga tänav 2-29

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV IGAL LAUPÄEVAL 12-14:00

Korrus 1/4, Korteriomand, monoliitne, ehitusaasta 2025, uus, saun, dušš, keskküte, ...

Vana-Sauga 2-29 on hea planeeringuga 2-toaline loft tüüpi korter, mis asub kortermaja 1. korrusel. Korter on läbi kahe korruse, koosneb avatud kööginurgaga toast, magamistoast, 2 vannitoast, millest ühes on saun, esikust, 3 garderoobist ning pool korrusel asuvast 1 ruumist. Terrass (15,7 m²) on avatud õhtupäikese poole. Välise terviku on loonud arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal. Kortermaja välisfassaadil on säilitatud ajalooline ...

3
66.2 m²
230 525 € 3 482 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Südalinn, Tatari tn 18

LUKSUSLIK KAMINAGA KORTER SÜDALINNAS!

Korrus 4/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2007, uus, induktsioonpliit, vann, ...

OTSE OMANIKULT! ON OLEMAS KEHTIV HINDAMISAKT - 310 000 €!MÜÜA EKSKLUSIIVNE 3-TOALINE KORTER TALLINNA SÜDALINNAS — TATARI 18KORTERI HINNALE LISANDUB PARKIMISKOHT HINNAGA 20 000 €Unikaalne premium-klassi korter Tallinna südames, aadressil Tatari 18. Elegantne kombinatsioon Itaalia disainist, kvaliteetsetest naturaalsetest materjalidest ja läbimõeldud mugavusest.PLANEERINGKorteril on ratsionaalselt läbi mõeldud planeering: elutuba koos ...

3
66.2 m²
280 000 € 4 230 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Kauge

Üürikorter pikemaks ajaks

Korrus 3/5, Korteriomand, ehitusaasta 1999, valmis, keraamiline pliit, vann, wc ja ...

Üürile anda pikemaks ajaks 3-toaline korter Paalalinnas, Kauge tn 32. Korter on heas ...

3
66.2 m²
350 € 5.29 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Herne tn 23

Mugav 2-toaline korter saunaga!

Korrus 1/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2007, heas korras, elektripliit, dušš, ...

Suurepärane võimalus üürida modernne 2-toaline saunaga korter südalinnas.Vabaneb 1. ...

2
66.2 m²
795 € 12 €/m²

1 Pärnumaa, Pärnu, Mai, Mai tänav 79-21

UUS HIND

Korrus 3/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2025, uus, dušš, keskküte, rõdu ...

Mai 79-21 on hea planeeringuga 3-toaline korter, mis asub kortermaja 3. korrusel. Korteris on avatud köök-elutuba, 2 magamistuba, esik ning vannituba. Korteri maast-laeni aknad on avatud hommikupäikese poole. Maja elektri- ja kütte arveid aitab kontrolli all hoida Bisly nutikodu lahendus. Vista residentsid on A-energiaklassi korterelamu. Mai 79 on 3 korruseline, 21 korteriga korterelamu. Mai 79 kortermaja asub Pärnu südalinnast 3 ...

3
66.1 m²
211 500 € 3 200 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%