Pärnumaa, Pärnu, Pärnu linn, Kesklinn, Karja tn 29
UUS HIND!
Floor 3/3, apartment ownership, stone house, construction year 2006, good condition, ...
Avar katusekorruse korter, korteri üldpind on arvestatud katuse kaldest 1.60 kõrguselt ...
3
62.4 m²
129 000 € 2 067 €/m²